
Стіл приліжний Stalgast з блоком двох шухляд і двома полицями 1400x700x850 мм
56 273 ₴
- В наявності
- Код: 16430034
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приліжний з нержавіючої сталі марки AISI 445 виробництва компанії Stalgast (індекс 980287140) призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, столових та закладів харчової промисловості. Розміри: 1400х700х850 мм. Стільниця виготовлена з легко змиваної нержавіючої сталі AISI 445 (ферітна нержавійка), посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній ран (бортик) висотою 40 мм запобігає падінню предметів. Конструкція включає дві полиці для зберігання та чотири ноги, зварені лазером. Задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці для оптимального розташування. Модульний блок з двома висувними ящиками глибиною 20 см розташований з лівої сторони стола. Полиці підтримують рівне дно ящиків. Стіл для закладів громадського харчування, м'ясних та молочних виробництв. На замовлення можливе виготовлення в інших розмірах (з точністю до 1 мм), з інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без ранів або з додатковими ранами будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Глибина ящиків | 20 |
| Задний ран | 40 мм |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980287140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Ноги | 4 штуки, зварені лазером |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 мм від стільниці |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Неіржавка сталь із подвійною ламінованою плитою завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл приданий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 56 273 ₴


