
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний з полицею 700x700x850 мм
31 354 ₴
- В наявності
- Код: 16430039
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний від виробника Stalgast призначений для використання у професійних кухнях, ресторанах та їдальнях. Модель 980687070 має розміри 700x700x850 мм (ширина x глибина x висота). Конструкція гвинтова з можливістю самостійного монтажу. Ноги та полиця з'єднуються гвинтами. Матеріал корпусу — нержавіюча сталь. Меблі відправляються у розібраному вигляді. Стіл оснащений однією камерою зі зливом розмірами 500x500x250 мм. У центрі камери знаходиться отвір під кран діаметром 33 мм. Передбачена можливість вирізування отвору під подрібнювач відходів. Товар виробляється на замовлення. Стан: новий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість вирізування отвори під подрібнювач | Да |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору під кран | 33 |
| Кількість камер | 1 |
| Конструкція | Скручуваний |
| Мoдель | 980687070 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Монтаж | Самостійне збирання |
| Наявність полиці | Да |
| Розміри камери | 500x500x250 |
| Стан | Нове |
| Статура | Виробництво на замовлення |
| Тип | Стіл зі зливом |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 354 ₴



