
Стіл приваристний Stalgast з блоком двох шухлад і двома полицями 1600x600x850 мм
55 505 ₴
- В наявності
- Код: 16430053
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приваристний виробництва Stalgast (індекс 980286160) з висококвалітної нержавіючої сталі феритної AISI 445. Призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. Розміри: 1600x600x850 мм. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою пластиною товщиною 40 мм. Задній кант висотою 40 мм. Стіл оснащений двома полицями і чотирма ногами, зварними лазером - задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Зручний модуль шухляд розташований ліворуч і містить дві шухляди глибиною 20 см. Полиці утримують дно шухляд на одному рівні. За бажанням клієнта можливі додаткові опції: будь-які розміри з точністю до 1 мм, різні марки нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами будь-якої висоти, вирізи та будь-яка форма стільниці, підвісні шухляди. Підходить для комплектації ліній кухонного обладнання шириною модуля 600 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина шуфлад | 20 |
| Довжина: | 1600 мм |
| Задний кант | 40 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість шуфладів | 2 |
| Мoдель | 980286160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Професійні кухні, ресторани, готелі, столові, м'ясні та молочні виробництва |
| Розташування шуфлад | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приварний |
| Тип кріплення ніг | Зварені лазером |
| Тип стільниці | Плаття, що легко миється, укріплена подвійною ламінованою пластиною |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 505 ₴



