
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний з шафою і полицею 1100х600х850 мм
50 337 ₴
- В наявності
- Код: 16430055
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробництва Stalgast (індекс 980976110) зі сливом однокамерний, шафою і полицею, призначений для використання в професійних кухнях, ресторанах, готелях, столових та підприємствах харчової промисловості. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 445 (ферритної). Розміри: 1100х600х850 мм. Оснащений задньою кромкою висотою 40 мм. Конструкція включає чотири опори (задні змішені на 80 мм відносно стільниці). Слив розташований з правої сторони стільниці. Однокамерна чаша має діаметр вирізу 33 мм та розміри камери 40х40х25 см. Міцна полиця підвищує жорсткість конструкції та забезпечує зручне зберігання. Закрита шафа дозволяє безпечно зберігати кухонне обладнання. Стіл поставляється у зварному вигляді. Можливо додаткове доопрацювання: виготовлення в нестандартних розмірах з точністю до 1 мм, використання інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), різна товщина листової сталі (0.8-2 мм), варіанти без кромок або з додатковими кромками, вирізи та спеціальні форми стільниці, навісні ящики, посилення конструкції, отвір для підключення подрібнювача відходів, полиця на будь-якій висоті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр зливу | 33 мм |
| Задний борт | 40 |
| Кількість камер | 1 |
| Кількість опор | 4 |
| Мoдель | 980976110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Ресторани, готелі, столові, харчові підприємства, пекарні, молочні підприємства |
| Полиця | Да |
| Розміри камери | 40х40х25 |
| Раковина | Однокамерна |
| Розташування зливу | Права сторона |
| Зміщення задніх опор | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл кухонний професійний |
| Тип неіржавкої сталі | Феритична AISI 445 |
| Форма постачання | Зварена |
| Шафа | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 337 ₴



