
Стіл Stalgast з 2 шухлядами й 2 полицями 1600x600x850 мм
55 505 ₴
- В наявності
- Код: 16430056
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приставний Stalgast (980296160) виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 445 (феритичної). Призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів, їдалень, м'ясокомбінатів та молочних підприємств. Розміри: 1600х600х850 мм. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній край висотою 40 мм. Меблі оснащені двома полицями та чотирма ногами, з'єднаними лазерним зварюванням. Задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Зручний модуль з шухлядами розташований на правій стороні і містить дві шухляди глибиною 20 см. Полиці підтримують горизонтальне положення дна шухляд. За бажанням клієнта можливі додаткові опції: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, використання інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без кромок або з додатковими кромками будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, підвісні шухляди.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього краю | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина ящиків | 20 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Конструкція стільниці | Подвійна ламінована плита |
| Мoдель | 980296160 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Застосування | Професійні кухні, ресторани, готелі, столові, м'ясокомбінати, молочні підприємства |
| Розміщення ящиків | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приставний |
| Тип з'єднання ніг | Лазерне зварювання |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 505 ₴


