
Стіл приристінний Stalgast з блоком двох ящиків та двома полицями 1800x600x850 мм
58 480 ₴
- В наявності
- Код: 16430077
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приристінний виробництва Stalgast модель 980286180 з блоком двох ящиків ліворуч та двома полицями. Розміри: 1800x600x850 мм. Виготовлено з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця оснащена міцною подвійною пластиною товщиною 40 мм, покритою легкомивним матеріалом. Задний борт висотою 40 мм. Конструкція має чотири опори, зварені лазером, із задніми опорами зміщеними на 80 мм відносно стільниці. Модульний блок із двома ящиками розташований ліворуч, глибина ящиків 20 см. Дві знімні полиці підтримують дно ящиків на одному рівні. Меблі призначені для гастрономічних закладів, харчового виробництва, професійних ресторанних та готельних кухонь, столових, ковбасних цехів, молочних виробництв та як доповнення для кухонь з тепловим обладнанням лінії 600. На замовлення можливе виготовлення в нестандартних розмірах з точністю 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без борта або з додатковими бортами, з вирізами та в різних формах стільниці, з підвісними ящиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість модифікації | Так, на замовлення в різних розмірах, матеріалах і конфігураціях |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина ящиків | 20 |
| Довжина: | 180 мм |
| Задний борт | Так, висота 40 мм |
| Кількість опор | 4 |
| Кількість полиць | 2 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Конструкція стільниці | Подвійна пластина з ламінуванням |
| Мoдель | 980286180 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для гастрономічних закладів, ресторанних і готельних кухонь, столових, харчового виробництва |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх опор | 80 |
| Сумісність | Сумісний із кухонним обладнанням лінії 600 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приристий |
| Тип зварювання опор | Лазерне зварювання |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 480 ₴


