
Стіл приватної кухні Stalgast з двома шухлядами та дверцями 1600x600x850 мм
64 814 ₴
- В наявності
- Код: 16430239
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приватний виробництва Stalgast (індекс 980336160) призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень, м'ясних та молочних підприємств, а також харчових виробництв. Розміри: 1600x600x850 мм. Виконаний з високої якості нержавіючої сталі феритної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою пластиною товщиною 40 мм. Задній кант висотою 40 мм. Конструкція оснащена шафою, модулем двох шухляд та чотирма ніжками (зварені лазером) - задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Модуль шухляд розміщений з правої сторони і містить дві шухляди глибиною 20 см. Меблі можуть бути виготовлені на замовлення у різних розмірах з точністю до 1 мм, з інших типів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами довільної висоти, з вирізами та у довільній формі стільниці, з підвісними шухлядами. як додатковий елемент для кухонь з використанням обігрівальних ліній серії 600.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Нове |
| Колір | Молочний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина ящиків | 20 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 2 |
| Мoдель | 980336160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Професійні кухні ресторанів, готелів, столових, м'ясних та молочних підприємства |
| Наявність шафи | Да |
| Розташування ящиків | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Сумісність | Нагрівальні лінії серії 600 |
| Способ сварки ног | Лазерне зварювання |
| Тип | Стіл приватний кухонний |
| Тип дверець | Ухильні (відкидні) |
| Тип стільниці | Подвійно ламінована пластина |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 814 ₴


