
Стіл Stalgast приватний з двома шухлядами та дверима 1700х700х850 мм
71 784 ₴
- В наявності
- Код: 16430257
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Stalgast приватний (прийстінний) виробництва Польщі, модель 980327170, призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів та харчових виробництв. Розміри: 1700х700х850 мм. Виконаний з високої якості нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійно-ламінованою пластиною товщиною 40 мм. Задній край (ранд) висотою 40 мм запобігає падінню предметів. Стіл оснащений однією шафою з розпашними дверима, модулем двох шухляд та чотирма ногами зі зварними лазерними з'єднаннями. Задні ноги змішені на 80 мм відносно стільниці для зручності роботи. Зручний ящичний модуль розташований з лівої сторони і містить дві шухляди глибиною 20 сантиметрів. для установ громадського харчування, м'ясних і молочних виробництв, шкільних та підприємницьких їдалень. Можливі індивідуальні виготовлення з будь-якими розмірами (точність 1 мм), з різних типів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною металу від 0,8 до 2 мм, з додатковими або без рантів, з вирізами та різними формами стільниці, з підвісними шухлядами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Задний край | Ранд заввишки 40 мм |
| Мoдель | 980327170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритична AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, харчових виробництв, м'ясних і молочних підприємств, шкільних і виробничих столових |
| Ноги | 4 штуки зі зварним лазерним з'єднанням, задні зміщені на 80 мм |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно-ламінована пластина завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл приватний (пристінний) |
| Шафа | З двостулковими дверима |
| Шухляды | 2 штуки завглибшки 20 см, розташовані з лівого боку |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 784 ₴


