
Стіл Stalgast приставної з блоком двох шуфляд, двері 1700x700x850 мм
71 784 ₴
- В наявності
- Код: 16430259
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приставної з нержавіючої сталі Stalgast (індекс 980337170) з модулем з двох шуфляд з правої сторони та шафкою з розпашними дверима. Високий рівень якості виконання - корпус виконаний з нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Стільниця легко миється, підкріплена подвійно ламінованою пластиною товщиною 40 мм. Задній кант висотою 40 мм. Меблі оснащені шафкою, модулем з двох шуфляд та чотирма ніжками (зварені лазером) - задні ніжки стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Зручний модуль шуфляди розміщений з правої сторони та містить дві шуфляди глибиною 20 сантиметрів. Розміри: 1700x700x850 мм (ширина x глибина x висота). вибір для гастрономічних закладів, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних підприємств, а також як додатковий елемент для кухонь з нагрівальними блоками. Можливі індивідуальні замовлення з різними розмірами, матеріалами з різних типів нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщиною листа від 0,8 до 2 мм, з різними кантами або без них, з вирізами та різними формами стільниці, з підвісними шуфлядами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Блат | Посилена подвійно ламінована пластина завтовшки 40 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Глибина ящиків | 20 |
| Задний кант | 40 мм |
| Кількість ящиків | 2 |
| Конструкція | Шафа, модуль двох ящиків, чотири ніжки |
| Мoдель | 980337170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь ferritic AISI 445 |
| Призначення | Гастрономічні заклади, харчова промисловість, професійні кухні, ресторани, готелі, столові, м'ясні та молочні підприємства |
| Ніжки | Чотири ніжки, зварені лазером |
| Розташування ящиків | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 мм щодо блату |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приставний |
| Тип дверей | Відкривні двері крил |
Інформація для замовлення
- Ціна: 71 784 ₴


