
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast 1500x700x850 мм дверцы розпашні
67 789 ₴
- В наявності
- Код: 16430277
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний виробництва Stalgast (модель 980727150) для професійних кухонь та харчових виробництв. Розміри 1500×700×850 мм. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Поверхня стільниці легко миється, посилена омега-профілями без ламінованої плити. Тиснення по всій довжині стільниці запобігає розливу води. Задній край висотою 40 мм. Під стільницею розташована закрита шафка з розпашними дверцями без задньої стінки, що дозволяє підключити слив до раковини. Раковина розмірами 50×50×25 см з отвором під змішувач діаметром 33 мм, закритим знімною заглушкою, розташована централізовано за раковиною. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Рекомендується для ресторанів, готелів, харчових виробництв, столових, м'ясних та молочних виробництв. Можливе виготовлення у довільних розмірах, з інших видів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа 0,8-2 мм, без країв або з додатковими краями будь-якої висоти, з вирізами та у будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, з тисненням лише біля раковини, з ламінованою плитою, з полицею на будь-якій висоті від підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Конструкція дверей | Без задньої стінки |
| Край задний | 40 |
| Мoдель | 980727150 |
| Матеріал | Неіржавка сталь ferritic AISI 445 |
| Отвір змішувача | 33 |
| Відсилання | У зібраному вигляді (сварний) |
| Застосування | Для ресторанів, готелів, харчових виробництв, столових, масарні, молочних виробництв |
| Розміри раковини | 50x50x25 |
| Розташування раковини | З правого боку |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом однокамерний |
| Тип дверей | двостулкові |
| Тип раковини | Однокамерна |
| Тиснення | На всій довжині блату |
| Зміцнення блату | Омега-профілі |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 789 ₴



