
Стіл зі зливом однокамерним Stalgast 900x600x850 мм зі дверцятами
50 980 ₴
- В наявності
- Код: 16430313
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерним з лівої сторони виробництва Stalgast модель 980736090 розмірами 900×600×850 мм. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі феритної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, без глушення ламінованою плитою. Тиснення по всій довжині стільниці запобігає розливанню води. Задній кант висотою 40 мм. Під стільницею розташована закрита шафа з дверцятами ромашколистними без задної стінки для підключення сливу до раковини. Раковина розмірами 40×40×25 см з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим знімною накладкою, отвір розташований централізовано за раковиною. Меблі оснащені чотирма ніжками - задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Стіл відправляється в повністю зібраному вигляді у зварному виконанні. для гастрономічних підприємств, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, столових заводів і шкіл, м'ясних та молочних заводів, а також як доповнюючий елемент для кухонь з тепловими лініями 600 серії. За запитом можливе виготовлення в додаткових варіантах: в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з будь-якого типу нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами будь-якої висоти, з вирізами та будь-якою формою стільниці, з підвісними ящиками, з тисненням тільки у раковини, з посиленням, з глушенням стільниці ламінованою плитою, з полицею на будь-якій висоті від підлоги, з отвором сливу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Глущення блута | Немає ламінованої плити |
| Дверцята | Ромашкільні |
| Задня стінка шафи | Немає |
| Кант задний | 40 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 980736090 |
| Матеріал профілів | Омега-профілі |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Розмір отвори для змішувача | 33 |
| Розмір раковини | 40х40х25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом однокамерним |
| Тиснение блата | По всій довжині |
| Форма доставки | Зварювальне виготовлення |
Інформація для замовлення
- Ціна: 50 980 ₴


