
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний 900x700x850 мм дверцята
53 173 ₴
- В наявності
- Код: 16430324
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Stalgast зі вбудованим однокамерним зливом, обладнаний розпашними дверцатами. Розміри: 900x700x850 мм. Призначений для використання в ресторанах, кафе та інших харчових виробництвах. Зварний каркас з нержавіючої сталі забезпечує надійність і довговічність. Зручне розташування робочої поверхні з вбудованою раковиною полегшує процес обробки продуктів і прибирання.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Кількість камер | 1 |
| Мoдель | 900x700x850 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип дверей | двостулкові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 173 ₴


