
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast з розсувними дверцями 1000x600x850 мм
53 682 ₴
- В наявності
- Код: 16430328
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний виробництва Stalgast модель 980746100, призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, підприємств громадського харчування. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Розміри: 1000x600x850 мм. Робоча поверхня (стільниця) укріплена омега-профілями, легко миється, має штампування по всій довжині для запобігання розливу води. Задній край висотою 40 мм. Вбудована раковина однокамерна з розмірами 40x40x25 см, отвір для змішувача діаметром 33 мм з центральним розташуванням. Під стільницею розташований шафку з розсувними дверцями без задньої стінки, що дозволяє підключити зливу раковини. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Відправляється у зібраному вигляді (зварна конструкція). Ідеально для гастрономічних підприємств, харчової переробки, професійних ресторанних кухонь, готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молочних підприємств. Доступні варіанти виготовлення на замовлення: довільні розміри з точністю до 1 мм, використання різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа від 0,8 до 2 мм, різні варіанти кромок, вирізи та довільна форма стільниці, підвісні ящики, додаткові полиці на будь-якій висоті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Дверцята | Розсувні |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Задний край | 40 |
| Кількість камер раковини | 1 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 980746100 |
| Матеріал корпусу | Неіржавка сталь ferritic AISI 445 |
| Призначення | Професійні кухні ресторанів, готелів, столових, м'ясних і молочних підприємств |
| Розмір раковини | 40x40x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип блата | Зміцнений омега-профілями зі штампуванням |
| Форма постачання | Зварна конструкція, зібраний вигляд |
| Шафка | Так, з розсувними дверцятами без задньої стінки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 682 ₴


