
Стіл приробітний Stalgast з трьома шухлядами 1000x600x850 мм
41 929 ₴
- В наявності
- Код: 16430338
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приробітний (настінний) Stalgast призначений для використання на кухнях ресторанів, кафе та інших харчових закладів. Оснащений блоком з трьох висувних шухляд для зберігання кухонного інвентарю та аксесуарів. Габарити: 1000 мм (ширина) х 600 мм (глибина) х 850 мм (висота). Компактні розміри дозволяють ефективно використовувати простір кухні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 1000x600x850 |
| Призначення | Для професійної кухні |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приробний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 41 929 ₴


