
Стіл з мийкою однокамерною Stalgast дверцята розсувні 1100×600×850 мм
55 505 ₴
- В наявності
- Код: 16430340
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл з однокамерною мийкою виробництва компанії Stalgast (індекс 980756110) призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів, їдалень, м'ясницьких цехів та молочних підприємств. Виготовлений з високоміцної нержавіючої сталі марки AISI 445 (ферітна). Стільниця з легко мийним покриттям, підсилена омега-профілями, без звукоізолюючої прокладки. По всій довжині стільниці виконано тиснення, що запобігає витіканню води за край. Задній кант висотою 40 мм. Під стільницею розташована шафа з розсувними дверцятами без задної стінки, що дозволяє підключити злив до мийки. Мийка розмірами 40×40×25 см з отвором під змішувач діаметром 33 мм, закритим знімною крышкою. Отвір розташований по центру над раковиною. Стіл обладнаний чотирма опорами, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Виріб поставляється у зварному вигляді. За запитом можливо виготовлення в різних розмірах (точність до 1 мм), з інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною металу від 0,8 до 2 мм, з різною висотою кантів, з вирізами та в різних формах, з підвісними ящиками, з додатковими полицями, зі звукоізоляцією та іншими опціями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр отвору для крана | 33 |
| Задня стінка шафи | Немає |
| Звукоізоляція | Немає |
| Кількість опор | 4 |
| Кількість чаш мийки | 1 |
| Мoдель | 980756110 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, харчових виробів |
| Розмір мийки | 40×40×25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тип дверець | Розсувні |
| Тиснення на стільниці | По всій довжині |
| Посилення стільниці | Омега-профілі |
| Форма постачання | Зварена |
| Внутрішні розміри | |
| Глибина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 55 505 ₴


