
Стіл настінний Stalgast з блоком трьох ящиків 1100x600x850 мм нержавіюча сталь
42 697 ₴
- В наявності
- Код: 16430347
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл настінний професійний Stalgast з блоком трьох ящиків (модель 980366110) призначений для використання у ресторанах, готелях, промислових кухнях, їдальнях, м'ясних та молочних виробництвах. Стіл виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі AISI 445 (ферітної). Розміри: 1100x600x850 мм. Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задня панель (бортик) висотою 40 мм запобігає падінню предметів. Конструкція включає модуль з трьома ящиками, розташованими з лівої сторони, з глибиною кожного ящика 15 см. Стіл оснащений чотирма посиленими ногами зі зварними з'єднаннями (лазерне зварювання). Задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці для покращення стійкості. Можливі варіанти виконання: виготовлення в інших розмірах з точністю 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (наприклад AISI 304), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без панелей або з додатковими панелями різної висоти, з вирізами та інші опції на замовлення.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина ящиків | 15 |
| Задний ранель | 40 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Кріплення ніг | Лазерне зварювання |
| Мoдель | 980366110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Ресторан, готель, промислова кухня, столова, м'ясне виробництво, молочне виробництво |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійно ламінована плита завтовшки 40 мм |
| Тип | Стіл настінний професійний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 697 ₴



