
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast з розсувними дверима 1100x700x850 мм
58 739 ₴
- В наявності
- Код: 16430348
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний виробництва Stalgast модель 980747110 призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень та виробництва продуктів харчування. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі феритної AISI 445. Розміри: 1100×700×850 мм. Стільниця легко миється, підсилена омега-профілями, без шару ламінованої фанери. По всій довжині стільниці передбачено тиснення, що запобігає пролиттю води за край. Задній борт висотою 40 мм. Раковина розташована з правої сторони, розміри 50×50×25 см, отвір під змішувач діаметром 33 мм закритий знімною декоративною накладкою, розташований централізовано за раковиною. Під стільницею знаходиться шафка з розсувними дверима без задної стінки, що дозволяє підключити слив раковини. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Поставляється у повністю зібраному вигляді (у вигляді зварної конструкції). За замовленням можливо виготовлення у різних розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, з різними варіантами бортів, з додатковими полицями, шафками з висувними ящиками, з адаптацією під подрібнювач відходів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору під змішувач | 33 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Мoдель | 980747110 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для ресторанів, готелів, столових, виробництва харчових продуктів |
| Наявність задньої стінки шафи | Немає |
| Особливість стільниці | З омега-профілями, без ламінування |
| Розмір раковини | 50x50x25 |
| Розташування раковини | З правого боку |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом однокамерний |
| Тип дверей | Розсувні |
| Тиснення | На всій довжині стільниці |
| Форма постачання | У формі зварної конструкції |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 739 ₴


