
Стіл Stalgast зі зливом однокамерний, розсувні двері 1200x700x850 мм
60 673 ₴
- В наявності
- Код: 16430351
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний з розсувними дверима виробництва компанії Stalgast, модель 980747120. Розміри: 1200×700×850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, не закрита ламінованою плитою. По всій довжині стільниці нанесено тиснення, що запобігає пролиттю води за краї. Задній кант висотою 40 мм. Під стільницею встановлена шафа з розсувними дверима без задної стінки, що дозволяє підключити злив до мийки. Мийка розмірами 50×50×25 см з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімною накладкою - отвір розташований по центру за мийкою. Меблі оснащені чотирма ніжками - задні ніжки стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл поставляється у зібраному вигляді (у зварному стані). для харчових підприємств, ресторанних кухонь, готельних кухонь, їдалень, м'ясокомбінатів, молочних виробництв. Можливе виготовлення в додаткових розмірах з точністю до 1 мм та з різних видів нержавіючої сталі за запитом замовника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Кант задний | 40 |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 980747120 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для гастрономічних підприємств, ресторанів, готелів, столових, м'ясокомбінатів, молочних виробництв |
| Наявність задньої стінки шафи | Немає |
| Розміри раковини | 50x50x25 |
| Раковина | Однокамерна |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип дверей | Розсувні |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
| Посилення стільниці | Омега-профілі |
| Форма постачання | Зібраний, зварний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 60 673 ₴



