
Стіл приствінний Stalgast з блоком трьох шухляд 1100x700x850 мм
45 554 ₴
- В наявності
- Код: 16430352
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приствінний з нержавіючої сталі марки AISI 445 виробництва Stalgast з індексом 980367110. Розміри: 1100×700×850 мм. Стільниця виконана з високоміцної нержавіючої сталі зі захисним покриттям, посилена ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній край (ранд) висотою 40 мм запобігає скатуванню предметів. Стіл оснащений модулем з трьома висувними ящиками глибиною 150 мм, розташованими з лівої сторони. Конструкція включає чотири посилені опори зі зварювальними з'єднаннями, виконаними лазерним зварюванням. Задні опори зміщені на 80 мм щодо стільниці для зручності роботи. Призначений для використання у професійних кухнях ресторанів, готелів, їдалень, підприємств харчової промисловості, м'ясних та молочних цехів. Можливе виготовлення в інших варіантах: з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0.8 до 2 мм, з різними конфігураціями рантів, з вирізами в стільниці, з підвісними ящиками, із замками на ящиках. Увага: не використовувати хлорвмісні засоби при чищенні.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 700 мм |
| Глибина ящиків | 150 |
| Задній край (ранд) | 40 |
| Кількість опор | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 980367110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь із ламінованою плитою |
| Призначення | Професійні кухні, ресторани, готелі, столові, харчова промисловість |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх опор | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приставний |
| Тип зварювання | Лазерне зварювання |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 554 ₴


