
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast 1200x600x850 мм дверцята розсувні
57 307 ₴
- В наявності
- Код: 16430354
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний від компанії Stalgast (індекс 980746120) з розсувними дверцятами, розміри 1200×600×850 мм. Конструкція виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, без звукоізоляції ламінованої плити. По всій довжині стільниці передбачено тиснення, яке запобігає розливанню води за межі поверхні. Задній кант висотою 40 мм. Під стільницею встановлена тумба з розсувними дверцятами без задньої стінки, що дозволяє підключити слив до раковини. Раковина розмірами 40×40×25 см з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімною маскою, розташоване в центрі за раковиною. Чотири ніжки стола, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Стіл відправляється у зібраному вигляді (зварною конструкцією). для ресторанів, підприємств харчової промисловості, професійних кухонь готелів, їдалень, м'ясних цехів, молочних виробництв і як доповнення до кухонь з конвекційними лініями 600 мм. За запитом можливо виготовлення в додаткових варіантах: будь-які розміри з точністю до 1 мм, з різних видів нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з листа товщиною 0,8-2 мм, без кантів або з додатковими кантами будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, з тиснення тільки біля раковини, з армуванням, звукоізоляцією ламінованої плити, з полицею на будь-якій висоті від підлоги.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Дверцята | Розсувні |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Задний кант | 40 мм |
| Кількість ніг | 4 |
| Мoдель | 980746120 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Професійні кухні ресторанів, готелів, харчових виробництв |
| Розмір раковини | 40×40×25 |
| Раковина | Однокамерна |
| Зміщення задніх ніг | 80 мм |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
| Тумба | Без задньої стінки |
| Форма постачання | Зварювальна конструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 57 307 ₴


