
Стіл приставний Stalgast з модулем трьох шухляд 1100x700x850 мм
45 554 ₴
- В наявності
- Код: 16430355
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приставний з модулем трьох шухляд виробництва Stalgast, модель 980377110. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі AISI 445 ferritic. Розміри: 1100x700x850 мм. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній кант висотою 40 мм. Конструкція оснащена чотирма посиленими ногами з лазерним зварюванням, задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Модуль з трьох шухляд розташований справа, кожна шухляда має глибину 15 см. Призначений для гастрономічних підприємств, харчового виробництва, професійних ресторанних кухонь, готельних кухонь, їдалень, м'ясних цехів, молочних підприємств. Можливі додаткові опції: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, використання інших марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами, з вирізами та будь-якою формою стільниці, підвісні шухляди, замки в шухладах. При очищенні не використовувати засоби що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Глибина шуфлад | 15 |
| Задний кант | 40 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість шуфладів | 3 |
| Мoдель | 980377110 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Подвійна ламінована плита |
| Призначення | Гастрономічні підприємства, харчове виробництво, ресторанні кухні, вітальні, столові, м'ясні цехи, молочні підприємства |
| Розміщення шуфлад | Справа |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приставний |
| Тип ног | Посилені зі зварюванням лазером |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 554 ₴



