
Stalgast Стіл з мийкою однокамерною, двері розсувні 1300x700x850 мм
62 733 ₴
- В наявності
- Код: 16430362
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний стіл з мийкою для ресторанів, кухонь та закладів громадського харчування від виробника Stalgast. Модель 980747130 виконана з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Розміри 1300×700×850 мм. Стільниця посилена омега-профілями, має тисненням по всій довжині для запобігання переливу води. Задній борт висотою 40 мм. Мийка розмірами 50×50×25 см з отвором для змішувача діаметром 33 мм (закрито знімною заглушкою, отвір розташований по центру позаду мийки). Під стільницею розташована шафа з розсувними дверима без задньої стінки, що забезпечує підключення зливу до раковини. Чотири ніжки, задні ніжки зміщені на 80 мм щодо стільниці. Поставляється в зібраному вигляді (зварній). для гастрономічних підприємств, харчових переробних цехів, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних заводів. Може бути виконаний за індивідуальним замовленням з будь-якими розмірами з точністю 1 мм, з будь-якого типу нержавіючої сталі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Борт задний | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Заглушка отвору | Знімна |
| Кількість ніг | 4 |
| Конструкція дверей | Без задньої стінки |
| Мoдель | 980747130 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь AISI 445 ferritic |
| Призначення | Для ресторанів, гастрономічних підприємств, харчових виробництв, набрякальних кухонь |
| Отвір для змішувача | 33 |
| Розмір мийки | 50×50×25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл із мийкою |
| Тип дверей | Розсувні |
| Тип мийки | Однокамерна |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
| Зміцнення стільниці | Омега-профілі |
| Форма постачання | Зварений (в зібраному вигляді) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 733 ₴



