
Стіл приложеної Stalgast з блоком трьох ящиків 1200x700x850 мм нержавіюча сталь
46 454 ₴
- В наявності
- Код: 16430363
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приложений з блоком трьох ящиків від компанії Stalgast, модель 980367120. Конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця має посилену основу з подвійного ламінованого шару товщиною 40 мм з легко змиваним верхнім шаром. Задній борт висотою 40 мм захищає від розлиття. Стіл оснащений модулем з трьох висувних ящиків глибиною 15 см, розташованих з лівої сторони. Чотири посилені ноги (зварені лазером) із задніми ногами, зміщеними на 80 мм відносно стільниці. Розміри: довжина 1200 мм, ширина 700 мм, висота 850 мм. Призначений для професійної кухні, ресторанів, готелів, харчової промисловості, м'ясокомбінатів, молочних виробництв і їдалень. Можливе виготовлення за індивідуальними параметрами: довільні розміри з точністю до 1 мм, різні типи нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами довільної висоти, з вирізами та в будь-якій формі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливі варіанти матеріалу | AISI 304 та інші типи неіржавкої сталі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина ящиків | 15 |
| Діапазон товщини аркуша | 0.8-2 |
| Довжина: | 120 мм |
| Задний борт | 40 |
| Виготовлення на замовлення | Так — довільні розміри з точністю до 1 мм, варіанти бортів, вирізи, довільна форма |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 980367120 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Професійна кухня, ресторани, готелі, харчова промисловість, м'ясокомбінати, молочні виробництва, столові |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл прикладений |
| Тип зварювання ніг | Лазерне зварювання |
| Тип стільниці | Подвійний ламінований шар із легко мийним верхом |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 46 454 ₴



