
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast дверцята розсувні 1300x600x850 мм
59 123 ₴
- В наявності
- Код: 16430364
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі зливом однокамерний з правої сторони та розсувними дверцями виробництва компанії Stalgast (індекс 980746130). Розміри: 1300×600×850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферит-ної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, не герметизована ламінованою плитою. По всій довжині стільниці виконане тиснення, яке запобігає витіканню води за межі стільниці. Задній борт висотою 40 мм. Під стільницею розташована тумба з розсувними дверцями без задної стінки — це рішення дозволяє підключити слив до раковини. Раковина розмірами 40×40×25 сантиметрів з отвором під кран діаметром 33 мм, закритим легко знімною маскуванням — отвір розташований по центру за раковиною. Меблі оснащені чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Стіл поставляється в зібраному вигляді у зварній формі. для харчових підприємств, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясопереробних, молочних виробництв та як доповнювальний елемент кухонь з тепловими модулями серії 600. За необхідності можливе виготовлення в інших розмірах, з різних марок нержавіючої сталі, з різною товщиною листа, з додатковими бортами чи без них, з різними формами стільниці та виїмками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Діаметр отвору під кран | 33 |
| Кількість камер раковини | 1 |
| Кількість ніг | 4 |
| Комплектація | Маскування для отвору під кран |
| Мoдель | 980746130 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Розмір задньої стінки тумби | Немає |
| Розміри раковини | 40x40x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Сторона розташування раковини | Правая |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип дверець | Розсувні |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
| Посилення стільниці | Омега-профілі |
| Форма постачання | Зібраний у зварній формі |
| Форма стільниці | З тисненням для запобігання витіканню води |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 123 ₴


