
Стіл принастінний Stalgast з блоком трьох шухляд 1300x700x850 мм
47 488 ₴
- В наявності
- Код: 16430371
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл принастінний виробництва Stalgast (індекс 980367130) з блоком трьох шухляд, призначений для професійного використання у закладах громадського харчування. Виконаний з високоякісної нержавіючої сталі ferritic AISI 445. Розміри: 1300×700×850 мм. Стільниця легко миється, посилена подвійною ламінованою пластиною товщиною 40 мм. Задній кант висотою 40 мм. Меблі оснащені модулем з трьох ящиків і чотирма посиленими ніжками (лазерне зварювання) - задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Зручний модуль ящиків розташований з лівої сторони і містить три ящики глибиною 15 сантиметрів. для ресторанів, готелів, столових, м'ясних і молочних виробництв. Стіл не рекомендується мити засобами, що містять хлор. За спеціальним замовленням доступні варіанти виконання з іншими розмірами, матеріалами (AISI 304 та ін.), товщиною сталі від 0,8 до 2 мм, з кантами різної висоти, з прорізами та різними формами стільниці, підвісними ящиками і замками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Глибина ящиків | 15 |
| Задний кант | 40 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 980367130 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь із подвійною ламінованою пластиною |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Сварка ног | Лазерна |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приностний |
| Товщина пластини стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 488 ₴


