
Стіл приваційний Stalgast з блоком трьох шухляд 1400x600x850 мм
45 414 ₴
- В наявності
- Код: 16430376
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приваркий з блоком трьох шухляд виробництва Stalgast (модель 980376140) виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі марки AISI 445 (ферітної). Розміри: 1400х600х850 мм. Стільниця посилена двошаровою ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній кант має висоту 40 мм. Меблі оснащені модулем з трьох шухляд з глибиною 15 см, розташованим з правої сторони. Чотири ноги стола посилені та зварюються лазером — задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. Призначений для підприємств громадського харчування, харчової промисловості, професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. За замовленням клієнта можливі додаткові опції: виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без кантів або з додатковими кантами будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними шухлядами, із замками в шухлядах. Заборонено мити засобами, що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул виробника | 980376140 |
| Висота заднього канта | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина ящиків | 15 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 980376140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для підприємств громадського харчування, ресторанів, готелів, столових, харчових промисловості |
| Розташування ящиків | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл робочий |
| Тип зміцнення ніг | Лазерне зварювання |
| Товщина стільниці | 40 |
| Зміцнення стільниці | Подвійна ламінована плита |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 414 ₴


