
Стіл настінний Stalgast з блоком трьох шухляд 1400х700х850 мм нержавіюча сталь
48 647 ₴
- В наявності
- Код: 16430381
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл настінний виробництва Stalgast (модель 980377140) з блоком з трьох шухляд, призначений для професійних кухонь ресторанів, готелів, їдалень та підприємств харчової промисловості. Розміри: 1400×700×850 мм. Матеріал: високотвердісна нержавіюча сталь AISI 445 (ферритна). Стільниця легко миється, укріплена подвійною ламінованою пластиною товщиною 40 мм. Задній край (ранжування) висотою 40 мм. Конструкція оснащена модулем з трьома шухлядами, розташованими з правої сторони, глибина кожної шухляди 15 см. Чотири посилені ноги зі зварюванням лазером — задні ноги зміщені на 80 мм відносно стільниці. для закладів громадського харчування, м'ясопереробних підприємств, молочних заводів та як доповнення до кухонних ліній. За замовленням можливе виготовлення в інших розмірах (точність до 1 мм), з інших типів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з листом товщиною 0,8-2 мм, без ранжування або з додатковими, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними шухлядами та замками. ВАЖЛИВО: при догляді не використовувати засоби, що містять хлор.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього краю | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Глибина ящиків | 15 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 980377140 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Професійні кухні ресторанів, готелів, столових, харчових виробів |
| Розташування ящиків | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Стільниця | Подвійна ламінована пластина |
| Тип | Стіл настінний |
| Тип зварювання ніг | Лазерна |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 647 ₴


