
Стіл зі змиваком однокамерним Stalgast з розсувними дверцями 1500x700x850 мм
66 616 ₴
- В наявності
- Код: 16430384
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл зі встановленою раковиною однокамерною виробництва компанії Stalgast (модель 980757150) з розсувними дверцями та шафою. Розміри: 1500x700x850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферритної AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, не має ламінованого покриття. По всій довжині стільниці виконане тиснення, що запобігає витіканню води за межі стола. Задній бортик висотою 40 мм. Під стільницею розташована тумба з розсувними дверцями без задної стінки, що дозволяє підключити сливну трубу раковини. Раковина розмірами 50x50x25 см з отвором для змішувача діаметром 33 мм, закритим легко знімною маскою. Отвір розташований центрально позаду раковини. Меблі оснащені чотирма ніжками, задні ніжки змішені на 80 мм відносно стільниці. Стіл відправляється в зібраному вигляді (зварна конструкція). для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень підприємств та шкіл, м'ясних та молочних виробництв. Може використовуватися як доповнення до кухонних ліній шириною 700 мм. Допускається виготовлення в додаткових варіантах: будь-які розміри з точністю до 1 мм, різні сорти нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), товщина листа від 0,8 до 2 мм, без бортиків або з додатковими бортиками будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками, з тисненням тільки у раковини.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього бортика | 40 |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору для змішувача | 33 |
| Задня стінка шафи | Немає |
| Кількість камер раковини | 1 |
| Кількість ніг | 4 |
| Конструкція стільниці | Посилена омега-профілями |
| Мoдель | 980757150 |
| Матеріал стільниці | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Призначення | Для закладів громадського харчування, харчової промисловості, професійних кухонь |
| Розмір раковини | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Тип | Стіл із вбудованою раковиною |
| Тип дверців | Розсувні |
| Тиснення стільниці | По всій довжині |
| Форма випуску | Зварювальна конструкція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 66 616 ₴



