
Стіл виробничий Stalgast з 3 шухлядами 1600×600×850 мм нержавіюча сталь
47 104 ₴
- В наявності
- Код: 16430391
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл виробничий приставний з модулем трьох шухляд Stalgast, модель 980366160, розміри 1600×600×850 мм. Виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі ферітної AISI 445. Стільниця легко мийна, посилена подвійною ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній край висотою 40 мм. Меблі оснащені модулем трьох шухляд і чотирма посиленими ногами зі зварюванням лазером. Задні ноги зміщені на 80 мм щодо стільниці. Зручний модуль шухляд розташований ліворуч і містить три шухляди глибиною 15 см. для гастрономічних підприємств, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, заводських та шкільних їдалень, м'ясних та молочних підприємств. Може використовуватися як доповнюючий елемент для кухонь з лінією 600. Стіл працює при правильному догляді й не повинен миватися засобами, що містять хлор. Можливі індивідуальні замовлення зі змінами розмірів, матеріалу, товщини листа та інших параметрів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього краю | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина ящиків | 15 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Конструкція стільниці | Подвійна ламінована плита |
| Мoдель | 980366160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Призначення | Для гастрономічних підприємств, ресторанів, кухонь, м'ясопереробних і молочних підприємств |
| Особливість | Легко-мочарівниця |
| Розташування ящиків | Лівий бік |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Сумісність | Сумісний із кухонною лінією 600 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл виробничий |
| Тип кріплення ніг | Лазерне зварювання |
| Тип сталі | Феритна |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 104 ₴



