
Стіл приціннесний Stalgast з блоком трьох ящиків 1600х600х850 мм нержавіюча сталь
47 104 ₴
- В наявності
- Код: 16430392
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл приціннесний з блоком трьох ящиків виробництва компанії Stalgast (індекс 980376160) призначений для професійних кухонь, ресторанів, готелів та підприємств харчової промисловості. Стіл виконаний з високоякісної нержавіючої сталі фериту AISI 445. Стільниця легко миється, посилена подвійно ламінованою плитою товщиною 40 мм. Задній бортик висотою 40 мм. Меблі обладнані модулем трьох ящиків та чотирма посиленими ногами (лазерне зварювання) — задні ноги стола зміщені на 80 мм відносно стільниці. Зручний модуль ящиків розташований з правої сторони та містить три ящики глибиною 15 см. Габарити: 1600х600х850 мм (довжина х ширина х висота). Стіл для гастрономічних підприємств, харчової промисловості, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. Може використовуватися як додатковий елемент для кухонь з тепловими модулями лінії 600 мм. За замовленням можливе виготовлення у різних розмірах з точністю до 1 мм, з інших видів нержавіючої сталі (AISI 304 та ін.), з товщиною листа від 0,8 до 2 мм, без бортиків або з додатковими бортиками.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина ящиків | 15 |
| Довжина: | 160 мм |
| Задний борт | 40 |
| Кількість ніг | 4 |
| Кількість ящиків | 3 |
| Мoдель | 980376160 |
| Матеріал | Неіржавка сталь AISI 445 |
| Матеріал стільниці | Подвійно ламінована плита |
| Призначення | Професійні кухні ресторанів, готелів, харчових виробництв |
| Застосування | Кухні з тепловими модулями лінії 600 |
| Розташування ящиків | Права сторона |
| Зміщення задніх ніг | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл приставний із модулем ящиків |
| Тип зварювання ніг | Лазерна |
| Товщина стільниці | 40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 104 ₴



