
Стіл зі зливом однокамерний Stalgast 1700x700x850 мм розсувні двері
70 492 ₴
- В наявності
- Код: 16430401
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійний стіл зі встановленою однокамерною мийкою з розсувними дверима від виробника Stalgast, модель 980757170. Розміри: 1700x700x850 мм. Конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі ферит AISI 445. Стільниця легко миється, посилена омега-профілями, без акустичної прокладки. По всій довжині стільниці передбачено штампування, що запобігає розливанню води за край. Задній борт висотою 40 мм. Мийка розмірами 50x50x25 см з отвором під кран діаметром 33 мм, закритим знімною маскою. Отвір розташований централізовано позаду мийки. Під стільницею встановлена шафа з розсувними дверима без задної стінки, що дозволяє підключити слив до мийки. Стіл оснащений чотирма ніжками, задні ніжки зміщені на 80 мм відносно стільниці. Відправляється в зібраному вигляді (зварена конструкція). для підприємств громадського харчування, харчопереробних заводів, професійних ресторанних та готельних кухонь, їдалень, м'ясних та молочних виробництв. За бажанням клієнта можливе виготовлення в будь-яких розмірах з точністю до 1 мм, з різних марок нержавіючої сталі (AISI 304 та інші), з товщиною листа від 0.8 до 2 мм, без бортів або з додатковими бортами будь-якої висоти, з вирізами та в будь-якій формі стільниці, з підвісними ящиками в місцях, що не заважають мийці, з штампуванням тільки в області мийки, з посиленням, акустичною прокладкою, полицею на будь-якій висоті, з отвором сливу, сумісним з подрібнювачем відходів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stalgast |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота заднього борту | 40 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 70 мм |
| Діаметр отвору крана | 33 |
| Кількість ніжок | 4 |
| Конструкція шафи | Без задньої стінки |
| Мoдель | 980757170 |
| Матеріал | Неіржавка сталь феритна AISI 445 |
| Монтаж | Зварна конструкція, у зібраному вигляді |
| Призначення | Для професійних кухонь, ресторанів, готелів, столових, харчових виробництв |
| Покриття стільниці | Омега-профілями, що легко миється |
| Розмір мийки | 50x50x25 |
| Зміщення задніх ніжок | 80 |
| Стан | Нове |
| Тип | Стіл зі зливом |
| Тип дверей шафи | Розсувні |
| Тип мийки | Однокамерна |
| Тиснення | На всій довжині стільниці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 70 492 ₴


