
LG Pro:Centric Smart STB6500 потокова приставка webOS чорна
18 060 ₴
- В наявності
- Код: 165744602
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
LG Pro:Centric Smart (STB6500) — компактна потокова приставка для цифрового телебачення з встановленою операційною системою webOS. Підтримує веб-браузер для доступу в інтернет. Корпус чорного кольору. Максимальна роздільна здатність відео: 1366 x 768 пікселів (Full HD+). Підтримує відео роздільну здатність 720p, 768p, 1080p та 2160p. Живлення від мережевого адаптера з вхідною напругою 100-240 В, частота 50-60 Гц. Максимальне споживання енергії: 60 Вт. Компактні розміри: ширина 233 мм, глибина 29.8 мм, висота 180.5 мм. рішення для перегляду потокового контенту та веб-додатків.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Стан | Новий |
| Вид запчастини | Адаптер |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Браузер | Веб-браузер |
| Вхідна напруга адаптера | 100-240 |
| Глибина | 29.8 мм |
| Мoдель | STB6500 |
| Максимальне споживання енергії | 60 |
| Максимальна роздільна здатність відео | 1366 x 768 |
| Операційна система | webOS |
| Підтримувані роздільні здатності | 720p, 768p, 1080p, 2160p |
| Тип | Потокова приставка |
| Тип HD | Full HD+ |
| Частота адаптера | 50-60 |
| Розміри | |
| Висота | 180.5 мм |
| Ширина | 233 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 060 ₴



