
Столик косметичний скляний T Plus для салону 82x55x43 см
6 448 ₴
- В наявності
- Код: 166030101
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столик косметичний скляний T Plus призначений для використання в салонах красоти та косметичних кабінетах. Конструкція складається з металевого стелажу, покритого білою фарбою, трьох скляних полиць з матового скла та набору обертових колесиків. Полиці виготовлені з матового скла, стійкого до дезінфекуючих засобів та легко піддаються чищенню. Столик оснащений обертовими колесиками, що забезпечують безшумне та зручне переміщення. Висота столика 82 см, ширина 55 см, глибина 43 см. Висота між полицями 35 см, розміри кожної полиці 38x50 см. Максимальна вага, яку може витримати столик, становить 20 кг. Вага з упаковкою 16 кг. Товар поставляється в картонній упаковці та включає всі необхідні компоненти для збірки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Глибина | 43 мм |
| Висота | 82 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Основні атрибути | |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага з пачкою | 16 |
| Висота між полицями | 35 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коліщатка | Поворотні погумовані |
| Кількість полиць | 3 |
| Комплектація | Стелаж, три скляні полиці, набір коліщаток |
| Мoдель | T Plus |
| Максимальна вага | 20 |
| Матеріал каркаса | метал |
| Матеріал полиць | Скло матове |
| Призначення | Для салонів краси та косметичних кабінетів |
| Покриття каркаса | Фарба біла |
| Розмір полиць | 38x50 |
| Стан | Нове |
| Тип | Столик косметичний |
| Паковання | Картонна коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 448 ₴



