
Ліжанка косметична електрична для масажу Elegance 3 Cosnet біла
75 268 ₴
- В наявності
- Код: 166057116
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ліжанка косметична електрична для масажу ELEGANCE 3 від Cosnet — професійне обладнання для салонів косметики, спа-центрів, кабінетів медицини естетичної та масажу. Управління електричне за допомогою дистанційного пульта з 2 силовими циліндрами. Можна регулювати висоту (від 55 см до 75 см), кут спинки та підніжки. Широка та зручна ліжанка підходить для процедур догляду та косметичних операцій на тілі. Виготовлена з високоякісної екологічної шкіри, яка легко чистити та стійка до вибраних дезінфекційних засобів (без нафти, спирту, аміаку). Під екошкірою розташована поролонова прокладка. Спеціально профільоване сидіння забезпечує комфорт під час процедур. Має отвір у підголівнику для зручного розміщення голови під час масажу, який можна закрити заглушкою. Управління здійснюється інтуїтивним дистанційним пультом, з'єднаним кабелем. Максимальне навантаження 150 кг. Комплектація: ліжанка в картоні, підголівник з отвором та подушка, основа з механізмом підйому. Гарантія 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 67 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 100 |
| Висота жуйки максимальна | 75 |
| Висота жуйки мінімальна | 55 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 180 мм |
| Довжина основи | 109 |
| Заглушка для отвору | Да |
| Кількість силових циліндрів | 2 |
| Комплектація | Ліжанка у картоні, підголівник з отвором та подушкою, основа з механізмом підйому |
| Мoдель | Elegance 3 |
| Максимальна вантажність | 150 |
| Материал обивки | Екологічна шкіра |
| Матеріал під оббивкою | Поролон |
| Отвір у підголівнику | Да |
| Профільоване сидіння | Да |
| Регулювання висоти | Да |
| Регулювання підніжки | Да |
| Регулювання кута спинки | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Ліжанка косметична електрична |
| Тип пульта керування | Дротовий |
| Паковання | 1 картон |
| Керування | Електрична дистанційна |
| Стійкість до дезінфекції | Да (без нафти, спирту, аміаку) |
| Ширина основи | 59 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 75 268 ₴



