
Акумулятор Fulbat SLA12-20 для газонокосарок тракторів 12V 22Ah гелевий
142 764 ₴
- Немає в наявності
- Код: 167450025
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Акумулятор Fulbat SLA12-20 призначений для садових тракторів та самохідних косарок MTD та Husqvarna. Це гелевий акумулятор технології AGM з напругою 12V та ємністю 22Ah. Розміри: довжина 182 мм, ширина 77 мм, висота 168 мм. Полярність: правий плюс. Клеми: 10 мм. Акумулятор забезпечує стабільне живлення для електричного стартера садової техніки. Гелева технологія AGM забезпечує безпеку та надійність у роботі, можливість використання в різних положеннях. Підходить для заміни стандартних акумуляторів у садовій та господарській техніці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 168 мм |
| Довжина | 182 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 182 мм |
| Місткість | 22 |
| Мoдель | SLA12-20 |
| Напруга | 12 |
| Полярність | Правий плюс |
| Придатність | Для тракторів і косилок MTD Husqvarna |
| Розмір клем | 10 |
| Технологія | AGM |
| Тип | Акумулятор |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴


