
Стіл для масажу Zakito Europe FRP 180x62 см чорний
38 834 ₴
- В наявності
- Код: 168069395
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл для масажу Zakito Europe FRP 180x62 см призначений для широкого спектру косметичних процедур. Являє собою універсальну меблі для салонів краси та косметологічних кабінетів, придатний для процедур догляду за обличчям і тілом, масажу, татуювання та пірсингу. Корпус виконаний з нержавіючої сталі, заліза, фанери та FRP (пластику, армованого скловолокном), що забезпечує високу стабільність та довговічність. Сидіння, спинка та підніжка обиті товстим поролоном і покриті міцним матеріалом ПВХ, що гарантує довгострокову надійність. Оснащений пневматичним механізмом підйому з регулюванням висоти на 0-12 см. Висота підніжки над підлогою регулюється в діапазоні 20-63 см. Стіл може обертатися на 360 градусів. Має знімний підлокітник, регульовані спинку та підніжку. Максимально допустиме навантаження: 150 кг (на сидінні максимально 110 кг). Потребує збірки. Легка конструкція при повній функціональності та гнучкості. Розміри: 180 х 62 х (86,5-118) см (ширина х глибина х висота).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Глибина | 62 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обертання | 360 градусов |
| Висота | 86.5-118 мм |
| Висота підніжки над підлогою | 20-63 |
| Мoдель | FRP 180x62 |
| Максимальний тиск на сидіння | 110 |
| Максимальний допустимий тиск | 150 |
| Матеріал | ПВХ, залізо, фанера, FRP (пластик армований скловолокном) |
| Матеріал заповнення | Поролон |
| Пневматичний механізм підіймання | Да |
| Регулювання висоти пневматичним підіймачем | 0-12 |
| Регульована підніжка | Да |
| Регульована спинка | Да |
| Стан | Нове |
| Знімний підлокітник | Да |
| Тип | Стіл для масажу |
| Вимагає монтажу | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 38 834 ₴



