
Гумові отбійники типу D Ayaq для рамп 15х15х100 см OR-1515G
8 217 ₴
- В наявності
- Код: 168094428
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гумові отбійники типу D OR-1515G від виробника Ayaq призначені для використання в промисловості, на причалах, пристанях та набережних. Отбійник виконаний з товстої гуми, що забезпечує його стійкість до зносу та атмосферним впливам. Захищає докуючийся вантажний транспорт та фасад будівлі, набережну від пошкоджень. Є основним обладнанням пункту перевантаження. Технічні характеристики: загальна довжина 100 см, ширина 15 см, висота 15 см. монтаж здійснюється за допомогою болтів (не входять до комплекту). Кількість монтажних отворів: 4. Відстань між осями: 27 см. Поверхня протиковзна. Вага: 22 кг. Товар надходить з магазину, який є прямим дистриб'ютором дорожно-паркувальних аксесуарів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Размеры | |
| Висота | 15 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 |
| Довжина: | 100 мм |
| Кріпити | Болти (не входять до комплекту) |
| Мoдель | OR-1515G |
| Матеріал | Гума |
| Монтажні отвори | 4 |
| Поверхня | Протиковзна |
| Застосування | Причати, пристані, набережні, промисловість |
| Відстань між осями | 27 |
| Тип | Резиновый отбойник |
| Тип отбойника | Тип D |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 217 ₴



