
Клітка для кроликів Zakito Europe 200x91x100 см, оцинкована сталь, сіра
12 143 ₴
- В наявності
- Код: 168112170
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Клітка для кроликів Zakito Europe розміром 200x91x100 см призначена для утримання та розведення кроликів. Корпус виготовлений з міцної оцинкованої сталі, що забезпечує довговічність і надійність конструкції. Клітка складається зі сталевого будиночка та вольєра з сітки, дозволяючи тваринам відпочивати, грати, вправлятися та перебувати в безпеці. Передні дверцята розташовані на петлях із запираючим механізмом засуву для забезпечення максимальної безпеки. Вольєр виготовлений із сітки, забезпечуючи хорошу вентиляцію та поступлення свіжого повітря, що сприяє здоров'ю тварин. Розміри дверей: 46,5 x 85 см. У комплект поставки входить інструкція з монтажу. Колір: сірий. Матеріал: оцинкована сталь. Габаритні розміри: ширина 200 см, глибина 91 см, висота 100 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вентиляція | Сітковий вольєр забезпечує гарну вентиляцію |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 91 мм |
| Дверцята | На петлях із засувкою, що закривається |
| Комплектація | Інструкція зі збирання |
| Конструкція | Сталевий будиночок + вольєр із сітки |
| Мoдель | 200X91X100 |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Розмір дверей висота | 85 |
| Розмір дверей ширина | 46.5 |
| Тип | Клітка для кроликів |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 143 ₴


