
Набір кошиків Bigbuy Home бежеві натуральне волокно 45х35х41 см 3 шт
11 263 ₴
- В наявності
- Код: 168119037
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Набір з трьох декоративних кошиків від бренду Bigbuy Home, виготовлених із натурального волокна бежевого кольору. Кожен кошик має розміри 45х35х41 см. Кошики ідеально підходять для організації та зберігання різних предметів у будинку, створюючи затишний та природний вид інтер'єру. Натуральне волокно забезпечує міцність та довговічність виробів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
| Тип | Кошик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 41 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 35 мм |
| Кількість у наборі | 3 |
| Мoдель | S8804540 |
| Матеріал | Натуральне волокно |
| Стан | Нове |
| Ширина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 263 ₴



