
Скриня дерев'яна Zakito Europe акацієва з кришкою 110х55х57см коричнева
16 786 ₴
- В наявності
- Код: 168119844
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Скриня дерев'яна Zakito Europe Ze364916 з кришкою, виготовлена з натурального масиву дерева акації коричневого кольору. Це міцний і довговічний меблевий предмет, для зберігання одягу, ковдр, подушок та інших предметів побуту впорядкований спосіб. Загальні розміри: 110х55х57 см (довжина х ширина х висота). Внутрішні розміри: 103х49,5х46 см. Матеріал: масив дерева акації та деревообробний матеріал. Дерево акації - це тропічна тверда деревина, яка відрізняється компактністю, міцністю та довговічністю. оснащена газовим підйомним механізмом, що забезпечує легке відкриття та плавне закриття кришки, виключаючи ризик защемлення пальців. Максимальне допустиме навантаження: 30 кг. Потребує збірки. Універсальне призначення: може використовуватися як лава в кінці ліжка, журнальний столик у вітальні, сховище в передпокої або ящик для іграшок дітей. На польському ринку товар позиціонується як вмісна контейнер для зберігання з об'ємом 1 літр.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Висота | 57 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Скриня |
| Об`єм | 1 л |
| Глибина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішня висота | 46 |
| Внутрішня глибина | 103 |
| Внутрішня ширина | 49.5 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кришка | Да |
| Мoдель | Ze364916 |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Механізм кришки | Газовий підносить механізм |
| Призначення | Для іграшок, універсальне призначення |
| Об'єм | 1 л |
| Потрібне складання | Да |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 786 ₴


