
Закривачі порогів Zakito Home 49x40x8 см чорні 3 шт
9 964 ₴
- В наявності
- Код: 168332281
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Закривачі порогів Zakito Home призначені для приховування нерівностей та переходів між приміщеннями. комплект містить 3 шт. Розміри кожного елемента: 49 см (довжина) x 40 см (ширина) x 8 см (висота). Чорний колір. Товар новий, поставляється у оригінальній упаковці виробника.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 49 мм |
| Висота | 8 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина: | 49 мм |
| Кількість у комплекті | 3 |
| Мoдель | Mostki Progowe |
| Тип | Закривайте пороги |
| Основні атрибути | |
| Сумісність із моделлю | X40 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 964 ₴


