
Крісло масажне розкладне Zakito Europe 66x89x96 см коричневе
15 023 ₴
- В наявності
- Код: 168373302
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло масажне розкладне Zakito Europe коричневого кольору. Розміри: ширина 66 см, висота 89 см, глибина 96 см. Оснащене функцією розкладання для максимального комфорту. Призначено для релаксації та масажу спини та шиї.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 89 мм |
| Глибина | 96 мм |
| Мoдель | 66X89X96 |
| Тип | Крісло масажне |
| Функція розкладання | Да |
| Ширина | 66 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 023 ₴


