
Електричне крісло Zakito Europe з відхиленням спинки чорне 74x88x97 см
16 075 ₴
- В наявності
- Код: 168373703
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Електричне крісло Zakito Europe виконане в чорному кольорі. Оснащене функцією відхиленої спинки. Розміри: 74 см (ширина) x 88 см (глибина) x 97 см (висота). Призначене для комфортного використання в домашніх умовах або офісі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 88 мм |
| Висота | 97 мм |
| Ширина | 74 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мoдель | 74X88X97 |
| Спинка | Відкидна |
| Тип | Електричне крісло |
| Основні атрибути | |
| Тип м'яких меблів | крісло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 075 ₴


