
Зовнішня клітка для кота Zakito Europe сталева 1.5х1.5х1.5м сріблястий
19 674 ₴
- В наявності
- Код: 168486031
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зовнішня клітка для кота Zakito Europe, виготовлена з оцинкованої сталі срібного кольору. Розміри: 1.5 x 1.5 x 1.5 м (ширина x глибина x висота). оснащена закритими дверима зі засувкою та дротяною сіткою, яка запобігає втечам та непередбачуваним випадкам, забезпечуючи при цьому достатній потік повітря. Розміри дверей: 0.475 x 1.45 м (ширина x висота). Вимагається складання. Матеріал забезпечує високу міцність та надійність конструкції. Увага: під час монтажу необхідно використовувати захисне взуття та рукавиці, оскільки металеві дроти можуть мати гострі края.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота дверей | 145 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 150 мм |
| Комплектація | дверцята, що зачиняються, дротяна сітка |
| Мoдель | 1.5X1.5X1.5M |
| Матеріал | Оцинкована сталь |
| Тип | Зовнішня клітка для кота |
| Потрібний монтаж | Да |
| Ширина дверей | 47.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 674 ₴


