
Люкс дерев'яна клітка для кроликів Zakito Home 204x45x85см біло-сіра
13 808 ₴
- В наявності
- Код: 168498245
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дерев'яна клітка для кроликів Zakito Home Luxury Wooden Rabbit Hutch виконана в кольорі біло-сірий. Розміри: 204x45x85 см. Виріб призначений для утримання кроликів і представляє собою функціональне та надійне рішення для організації житла домашніх тварин. Дерев'яна конструкція забезпечує міцність та довговічність.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 85 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 204 мм |
| Мoдель | Luxury Wooden Rabbit Hutch |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Клітка для кроликів |
| Колір | Біло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 808 ₴


