
Автоматична кормушка Zakito Home Feedomatic для кур 20 кг зелена 33,5х23х66 см
142 764 ₴
- Немає в наявності
- Код: 168503689
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Автоматична кормушка Feedomatic від Zakito Home призначена для курей і захищає корм від гризунів (мишей, щурів) та дикого птаства. Кормушка виготовлена з оцинкованої сталі товщиною 1 мм, що забезпечує підвищену стійкість і довговічність конструкції. Педаль виконана з пластику з рифленою поверхнею, що запобігає забрудненню гноєм та водою. При натиску тварини на педаль відкривається клапан дозатора, забезпечуючи доступ до корму. Велика ємність контейнера (20 кг) дозволяє економити час, скорочуючи частоту поповнення кормушки. Матеріал: пластик PP+GF, пластик PA+GF, оцинкована сталь. Розміри: 33,5 х 23 х 66 см (ширина х глибина х висота). Ємність: 20 кг. Вага нетто: 7,8 кг. Вимагається збірка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Годівниця |
| Стан | Нове |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 7.8 |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 23 мм |
| Місткість | 20 |
| Защита от грызунов | Да |
| Мoдель | Feedomatic |
| Матеріал додатково | PP+GF, PA+GF |
| Матеріал корпусу | Оцинкована сталь |
| Матеріал педалі | Пластик |
| Монтаж | Потрібне |
| Призначення | Для курей |
| Система подавання | Педальна з автоматичним клапаном |
| Товщина сталі | 1 |
| Розміри | |
| Висота | 66 мм |
| Ширина | 33.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 764 ₴



