
Крісло Zakito розкладне з масажем і підіймаллям cappuccino 74x88x97 см
27 321 ₴
- В наявності
- Код: 169197393
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крісло Zakito розкладне з функцією масажу, підіймання і розкладання. Колір cappuccino. Розміри: 74 х 88 х 97 см. Призначено для комфортного відпочинку з можливістю регулювання положення спинки та використання вбудованої функції масажу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 97 мм |
| Глибина | 88 мм |
| Мoдель | 74X88X97 |
| Розкладне | Да |
| Тип | Крісло розкладне |
| Функція масажу | Да |
| Функція підіймання | Да |
| Колір | Cappuccino |
| Ширина | 74 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 321 ₴


