
Масажне крісло Zakito Home розкладне 6-точкове чорне 71x90x105 см
14 682 ₴
- В наявності
- Код: 169469647
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Масажне крісло Zakito Home розкладного типу з 6-точковою системою масажу. Колір: чорний. Розміри: 71x90x105 см. Призначене для розслаблення і відновлення м'язів. Конструкція дозволяє регулювати положення спинки для комфортного використання у різних положеннях.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 105 мм |
| Глибина | 90 мм |
| Кількість точок масажу | 6 |
| Мoдель | 100035145154_356557 |
| Тип | Масажне крісло |
| Функція | Розкладне |
| Ширина | 71 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 682 ₴



