
Декоративна фігурка Bigbuy Home кремова 26,5х16х52,5 см смола
8 284 ₴
- В наявності
- Код: 169885685
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна фігурка Bigbuy Home кремового кольору додасть оригінальність вашому дому. Виготовлена зі смоли (епоксидної смоли/пластику). Розміри: 26,5 х 16 х 52,5 см (висота 52,5 см). ширина 16 см дозволяє розмістити виріб на полицях або в нішах. Призначена для прикрас інтер'єру будинку. Товар поставляється у стану новий. Має гарантійний період 12 місяців.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Глибина | 26.5 мм |
| Висота | 52.5 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Мoдель | 1235670 |
| Матеріал | Смола |
| Тип | Декоративна фігурка |
| Колір | Кремовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 284 ₴



