
Декоративна фігурка Home ESPRIT золота мавпа тропічна 21х17х25 см (3 шт)
4 503 ₴
- В наявності
- Код: 169885911
+380 (63) 956-03-69
Менеджер- 0 (800) 33-41-89Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Декоративна фігурка Home ESPRIT представляє собою набір з 3 статуеток у золотому кольорі з дизайном тропічної мавпи. Виріб виготовлений з пластикової смоли та має багатокольоровий оформлення з золотим основним кольором. Розміри кожної фігурки приблизно 21 x 17 x 25 см. Різні варіанти дизайну відправляються випадково відповідно до наявності товару. Фігурки ідеально підходять для додавання оригінальності у інтер'єр дому. Упаковані в набір з 3 частин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Глибина | 17 мм |
| Висота | 25 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дизайн | Мавпа тропічна |
| Кількість штук | 3 |
| Мoдель | 1162485 |
| Матеріал | Пластикова смола |
| Тип | Декоративна фігурка |
| Колір | Золотий багатобарвний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 503 ₴

